Тейнур Марем пропуска мача с „Ботев“

0
Португалец и юноша на „Дунав“ подписаха

Тейнур Марем ще пропусне двубоя с „Ботев“ (Пд) от 8-ия кръг на първенството на Първа лига тази вечер.

Това съобщиха от щаба на „Дунав“. Треньорският щаб даде почивка на част от основните си футболисти в мача за Купата с „Витоша“ (Бистрица) и се очаква те да внесат необходимата свежест срещу „канарчетата“.

„В четвъртък имахме възстановяване, в петък проведохме лека тренировка. Проучваме и отбора на „Ботев“ (Пловдив). Днес ще проличи дали сме успели да се подготвим добре, каза треньорът Веселин Великов. В сряда на русенци се наложи да изиграят 120 минути и да решават с дузпи изхода от срещата си в надпреварата за Купата на България срещу „Витоша“ в Бистрица. Все пак дунавци продължиха напред в турнира с общ резултат 9:8, след 1:1 в редовното време.

Главен рефер на двубоя в Разград тази вечер ще бъде Георги Димитров. Негови помощници ще са Георги Йорданов Даниел Милков. Допълнителни асистент-съдии са Георги Юлиянов и Станимир Лозанов,. Четвърти съдия ще е Станимир Илков Илков, а съд. наблюдател – Валери Николов Цветков.