„Дунав 2010“ не успя да „сефтоса“ обновения стадион с победа

1

Очакванията на феновете, дошли на обновения градски стадион, да видят изписано на дареното от „Нетуоркс България“ светлинно табло победен резултат останаха напразни, а футболистите напуснаха терена с наведени глави след 0:2 от състава на „Банско“. Особено през първото полувреме играта на русенския тим беше далеч от представите за „футболен спектакъл“. Действията им бяха хаотични, по системата „цък-цък“, за 45 минути не отправиха нито един удар към вратата на гостите, които не пропуснаха да се възползват и с точни попадения на Герасим Заков в 40-ата и на Атанас Чипилов в 44-ата минути си „оплетоха кошницата“.

Едва в последните 20-ина минути възпитаниците на Самир Мъстънов се хвърлиха в атака, създадоха няколко добри положения, но не успяха да реализират нито едно от тях.