„Дунав 2010“ прави 1:1 в Румъния

0

През по-голямата част от двубоя възпитаниците на Веселин Великов диктуваха развоя на събитията на терена, но нападателите пропуснаха да реализират създадените положения. Едва в 72-ата минута, когато точен бе Андреас Васев. 5 минути преди края обаче румънският състав изравни и двубоят приключи 1:1.
Русенският тим започна с Радосвет Христов вратата, а пред него в центъра на защитата бяха Михаил Милчев и Мартин Димов. На десния бек бе Николай Парнаров, а отляво Мартин Иванов. В полузащитата и нападението действаха Диян Димов, Светослав Читаков, Андреас Васев, Динко Станчев, Николай Колев и Йордан Димитров. В течение на мача в игра се появиха още Цветомир Цанков, Александър Къснеделчев и помощник треньорът Людмил Киров.
Следващата контрола на отбора е на 18 февруари, сряда, в Плевен срещу местния „Спартак“.