„Дунав 2010“ с „дяволска дузина“ в мрежата на „Суворово“

0

Първия „шаран“ падна в мрежата на гостите още 6-ата минута. Георги Чакъров бе изведен сам срещу противниковия вратар и не сгреши за 1:0, осем минути по-късно пак той удвои.
До края на полувремето последователно Будинов, Деян Димов на два пъти, Читаков Милков доведоха резултата до 7:0.
fans_dunav-kobrata04След почивката играта се разви по същия начин и логично паднаха още 6 гола. „Дяволската дузина“ от 13 точни попадения оформиха Милчев, Андреас Васев, Християн Кожухаров, Мартин Димов, Мартин Иванов.
Фенове на отбора пък освен на любимците си оказаха подкрепа и на Кубрат Пулев, който тази вечер излиза срещу Владимир Кличко в битка за световната титла в свръхтежката категория в бокса. През втората част те извадиха специално изготвен за целта транспарант с надпис „Дунав и Кобра нокаутират“.