„Дунав 2010“ с нова загуба в контролите

0

Това е четвърта загуба на селекцията на Веселин Великов от общо 4 контроли, играни досега.

И трите гола паднаха през второто полувреме. В 51-ата минута центриране в наказателното поле на русенския състав не бе изчистено по най-добрия начин от бранител и топката попадна в мрежата зад Радосвет Христов. В 55-ата минута Костадин Мичев пък бе намерен непокрит на границата на малкото наказателно поле и не сгреши за 0:2.

Дунавци се опитаха да обърнат развоя на играта, но това не им се удаваше. Все пак 2 минути преди да изтече редовното Йордан Димитров материализира дунавските положения и останал сам срещу противниковия страж не сгреши за 1:2.

Веселин Великов използва в двубоя Мартин Луков, Борислав Николов, Мартин Ковачев, Михаил Милчев, Атанас Атанасов, Диян Димов, Светослав Читаков, Николай Колев, Деян Лозев, Георги Чакъров, Мирослав Будинов, Радосвет Христов, Станислав Антонов, Николай Парнаров, Марио Петков, Петър Патев, Емануел Райнхерд, Юлиян Ненов, Динко Станчев, Йордан Димитров, Ивайло Раденцов.

В следващата си контрола дунавци приемат „Спартак“ Плевен в Русе на 11 юли, събота, от 18 ч. на Градския стадион в Русе.