„Дунав 2010“ се мъчи за 2:1 срещу „Две могили“

0

Резултата откри Чакъров в 16-ата минута, засичайки с глава центриране в наказателното поле на домакините. 10 минути по-късно дунавци получиха възможност да изпълнят дузпа след нарушение срещу русенски нападател в наказателното поле на „Две могили“. Вратарят Калоян Ненов обаче спаси удара от бялата точка на Раденцов. Вместо това, четири минути по-късно Валери Кулинов – младши изравни резултата, възползвайки се от рикошет след изпълнение на пряк свободен удар.

Малко след началото на второто полувреме дунавци останаха с човек по-малко, след като за симулация Николай Колев получи втори жълт и червен картон. Въпреки това русенци продължиха да атакуват и в 86-ата минута Будинов с глава оформи крайното 2:1 за „Дунав 2010“.