„Дунав 2010“ завърши сезона с победа

0

Така русенци ще зимуват на 10-то място в таблицата, с актив от 14 точки.

Двубоят протече изключително оспорвано. „Дунав 2010“ имаше инициативата през цялото първото полувреме и логично поведе в резултата след точно попадение на Кристиян Григоров. През първата част гостите нямаха нито едно сериозно положение пред вратата на домакините.

Малко след почивката „Ботев“ изравни, но секунди по-късно, след центриране от корнер и разбъркване в полето на врачани Михаил Милчев пак изведе домакините напред.

След гола гостите тръгнаха да атакуват и бяха наказани от Ивайло Раденцов, който при една ситуация забеляза, че вратарят на гостите е излязъл много напред и с удар почти от центъра го прехвърли за 3:1. До края врачани успяха да върнат едно попадение, но силите им стигнаха само до тук.