„Дунав“ отстъпи на „Левски“ в Правец

0

„Точни за победата на „сините“ бяха Божидар Краев в 73-та, Георги Костадинов 75 и Бабатунде Адениджи в 80-та, който бележи във втори пореден мач.

За „Дунав“ се разписа Мирослав Будинов в 35-ата минута на двубоя. След центриране отдясно по атаката той се извиси над „синята“ отбрана и с глава насочи топката в мрежата за 1:0. Деян Димов пък в 87-ата минута беше точен от дузпа.

В 23-ата минута реферът отсъди дузпа в полза на столичния тим, но вратарят Антонов разгада замисъла на Венцислав Христов и спаси.

В 69-ата минута Де Ноойер от „Левски“ беше изгонен за втори жълт картон, след като разкара топката след фаул на Станислав Иванов. На негово място се появи Ивайло Найденов, тъй като такава бе уговорката между двете ръководства.