„Дунав“ победи дубъла на „Лудогорец“

0
Португалец и юноша на „Дунав“ подписаха

„Дунав“ победи с 4:3 дублиращия състав на „Лудогорец“ в последната си контрола преди началото на пролетния дял на първенството.

Мачът се игра в базата „Гнездо на Орли” в Разград. Мартин Ковачев откри за „Дунав“ още в 5-ата минута, но „Лудогорец” 2 успя да изравни от дузпа в 17-ата.

Също от единадесетметров наказателен удар Красимир Станоев отново изведе „Дунав“ девет минути по-късно, а в 38-ата Васил Шопов направи 3:1 за „Дунав”.

В края на полувремето домакините се възползваха от грешка на русенската защита и в 45-ата минута се добраха до 3:2 след автогол на Карагарен.

В 54-тата минута Юлиян Ненов отново увеличи преднината на „Дунав”, отбелязвайки за 4:2, седем минути преди края на редовното време „Лудогорец” отново намали преднината на русенци на 3:4.

Първият мач на „светлосините“ е на 19 февруари, понеделник, срещу „Витоша“ (Бистрица) от 17,30 часа.