„Дунав“ с изразителна победа във втората контрола

0
Три нови попълнения започнаха подготовка с „Дунав“

Футболистите на „Дунав“ записаха изразителна победа във втората си контрола от подготовката за първенството на Първа лига, побеждавайки втородивизионния „Ботев“ /Гълъбово/ с 4:1 .

Мачът се игра на стадиона в Мъглиж, а дебютните си голове със светлосинята фланелка вкараха Ахмед Ахмедов и Иван Коконов. Другите две попадения бяха дело на Бранимир Костадинов.

Ахмедов откри резултата в 10-ата минута, в 16-ата Иван Коконов удвои. Само две минути по-късно Бранимир Костадинов направи резултата класически.

Две минути след началото на второто полувреме играчите на „Ботев“ успяха да намалят на 1:3.

До края на мача футболистите на „Дунав“ имаха инициативата на терена и в самия край на срещата Бранимир Костадинов увенча добрата си игра с нов гол, оформяйки крайното 4:1.

Следващата контрола на „Дунав“ е на 30-ти юни с „Витоша“ (Бистрица). Мачът ще се играе в Севлиево от 18.00 часа.