„Дунав“ стартира с победа

0
„Дунав“ продължава със селекцията

Голът за успеха вкара Мирослав Будинов в 12-ата минута. Той бе намерен непокрит в наказателното поле на бургаския тим и от няколко метра не пропусна да прати топката в мрежата на Денчев за 1:0.

До края на полувремето дунавци имаха пълен превес, но не успеха да увеличат преднината си.

След почивката играчите на „Нефтохимик“ опитаха да изнесат топката по-далеч от своята врата, но това се получи само за кратко. Последваха нови голови положения пред Денчев, при едно от които Юлиан Ненов уцели напречната греда.

Постепенно играта се поизравни, като изобилстваха сблъсъците в централната част на терена, „наградени“ с картони от рефера. Отново не липсваха сериозни положения пред бургаската врата, като и в 90-ата минута Будинов пропусна да удвои, останал сам срещу Денчев.