“Лудогорец“ с трудна победа на старта в Шампионска лига (видео)

0

“Лудогорец“ победи с 1:0 беларуския „Шахтьор“ (Солигорск) в първия мач от първия квалификационен кръг в Шампионска лига.
Гола за успеха ва българския шампион вкара Каули Оливейра в последните секунди на двубоя. „Орлите“ удариха две греди,аэ попадение на Сотириу бе отменено заради засада.
Първата част премина при равностоен характер, като и двата състава имаха своите възможности, които в крайна сметка не бяха оползотворени. След почивката на терена имаше само един отбор и това бе този на домакините. Дълго време обаче те не успяваха да оползотворят превъзходството си. Това стана едва в 3-ата минута на добавеното време. Чибота бе изведен по фланга, веднага пусна пред вратата, където Каули от 2 метра не сгреши за 1:0.