„Орлите“ все още с шанс за директните елиминации в ШЛ

0

ludogorec_liverpool01Мачът започна по мечтан начин за „орлите“, които откриха резултата още при първата си атака в 3-ата минута. Марселиньо пое централно пред вратата и стреля от разстояние. Симон Миньоле сгреши и не успя нито да улови, нито да избие, а притичалият Дани Абало засече отблизо за 1:0.
Малко по-късно обаче позволиха на Рики Ламбърт, койтосе възползва от колебанието на Козмин Моци при висока топка в наказателното поле, с глава да изравни. Джордан ludogorec_liverpool02Хендерсън пък направи обрата пълен още преди почивката.
Но в края пак лудият финал беше за „Лудогорец“. Разградчани стигнаха до равенството чрез Георги Терзиев, който с глава направи 2:2 и запази шансовете на тима си да играе пак в Европа напролет.