Първа победа в U 17 за „Дунав 2010“

0

На Градския стадион в Русе възпитаниците на Емил Иванов победиха „Несебър“ с 3:0 в мач от петия кръг на първенството при подрастващите.

dunav2010_yunoshi01Трите гола за успеха на русенци вкара капитанът Стефан Митев. Той се разписа веднъж  през първото полувреме и още два пъти след почивката. Гол на Джем Мюмюн пък бе отменен изненадващо от рефера в края на второто полувреме.

„Децата много се потрудиха, за да стигнат до този успех. Загубите до момента не им повлияха и те доказаха, че имат качества. Смятам, че с труда, който показват, настроението и желанието за игра, тепърва почват хубавите моменти за този отбор. Във всеки мач излизаме за победа. Това важи и за предстоящата среща с „Лудогорец“, въпреки загубите които записахме от тях в контролите. Не ни е страх от никого“, каза след мача треньорът Емил Иванов