Русенци с шампионски титли по полицейска лична защита и карате

0

Два шампионски титли и един сребърен медал в индивидуалните състезания завоюваха русенските полицаи на първенството по полицейска лична защита и карате. В отборната надпревара русенци спечелиха първо и трето място по полицейска лична защита и второ по карате.

ОДМВР – Русе взе участие с два отбора: „ОДМВР – Русе 1“ в състав Светослав Бодуров и Сашо Петров, които заеха първо място в „Полицейска лична защита“ (ПЛЗ) и „ОДМВР – Русе 2“ в състав Станислав Георгиев и Теодор Иванов, които се класираха на трета позиция в състезанията по ПЛЗ.

В „Карате – кумите“ в категорията до 75 кг, Станислав Георгиев грабна шампионското първо място, а Сашо Петров втората позиция след него. В категория до 84 кг Светослав Бодуров извоюва първото място. А в отборните състезания по карате за мъже, отборът на ОДМВР – Русе е заел втора позиция, след отбора на Академията на МВР и преди отборите на Пловдив и Бургас.