ТВ ПРОГРАМА

12:00 Игрален филм „Принцът и просякът“
13:40 Игрален филм „Досието Петров“
15:30 Игрален филм „Джо“
17:30 Документален филм „Тунис“
17:50 Документален филм „Глобална енергия“ 1 еп.
18:15 Исторически календар „На днешната дата“
18:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:30 Игрален филм „Мъж на ръба“
21:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00 Туристическо предаване „Моето пътешествие“
22:30 Игрален филм „Автомобил 19“
24:00  Край на програмата
12:00 Игрален филм „Максимална сигурност“
13:30 Игрален филм „Дори дъжда“
15:30 Игрален филм „Мистър Пип“
17:30 Документален филм „Дубай“
17:50 Документален филм „Глобална енергия“ 2 еп.
18:15 Исторически календар „На днешната дата“
18:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:30 Игрален филм „Парче от рая“
21:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00 Историческо предаване „Факти от миналото“
22:30 Игрален филм „Последният момински запой“
24:00 Край на програмата

 

12:00 Игрален филм „От упор“
13:30 Игрален филм „Обещанието“
15:30 Игрален филм „Отпечатъци“
17:30 Документален филм „Индия – магията на цветовете“
17:50 Документален филм „Глобална енергия“ 3 еп.
18:15 Исторически календар „На днешната дата“
18:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:15 Туристическо предаване „Моето пътешествие“
19:45 Игрален филм „Какво направихме, за Бога“
21:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00 Игрален филм „Кодът“
24:00 Край на програмата
12:00 Игрален филм „Булката дубльор“
13:30 Игрален филм „Хамелеона“
15:30 Игрален филм „Непроследим“
17:30 Документален филм „Глобална енергия“ 4 еп.
17:50 ТВН представя „Класически коли“
18:15 Исторически календар „На днешната дата“
18:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:15 Историческо предаване „Факти от миналото“
19:45 Игрален филм „Син жасмин“
21:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00 Игрален филм „Чужденецът“
24:00 Край на програмата

 

12:00  Игрален филм „Дамата“
13:30  Игрален филм „Потъването на Созопол“
15:30  Игрален филм „Действай“
17:30 Документален филм „Глобална енергия“ 5 еп.
17:50 ТВН представя „Класически коли“
18:15 Исторически календар „На днешната дата“
18:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:30  Игрален филм „Нещо назаем“
21:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00  Игрален филм „Банковият обир“
24:00 Край на програмата

 

12:00 Анимационен филм „Овцата Шон“
13:30 Игрален филм „Пленницата“
15:30 Документален филм „Гърция“
16:00 Сериен филм „Rogue“
17:00 ТВН представя „RACING BG“– повторение
18:00 ТВН представя „Goodwood: Фестивал на скоростта“
19:00 Документален филм „Северна Корея“
20:00 Сериен филм „Инспектор Валандер“
22:00 Игрален филм „Анжелика, маркизата на ангелите“
24:00 Край на програмата

 

12:00 Анимационен филм „Тарзан“
13:40 Игрален филм „На Рим с любов“
15:30 Игрален филм „Ив Сен Лоран“
18:00 ТВН представя „Goodwood: Фестивал на скоростта“
19:00 Документален филм „Гренландия: Последните ловци“
20:00 Игрален филм „Шествието“
22:00 ТВН представя „ПОДИУМ“- с Виктория Маринова
23:00 Документален филм „Котките на Венеция“
24:00 Край на програмата