ТВ ПРОГРАМА

12:00 Документален филм „По Адриатика: Дубровник“
13:00 Документален филм „Голямото изкуство и в малкия град“
13:30 Игрален филм „Семейство Пийпълс“
15:30 Игрален филм „Лу“
17:30 Документален филм „Златната църква на цар Симеон“
18:00 Документален филм „Глобална енергия“ 1 еп.
18:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:00 Предаване „Детектор“ с Асен Иванов – повторение
19:45 Документален филм „Чужденеца“
21:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00 Туристическо предаване „Моето пътешествие“
22:30 Игрален филм „Брачен живот“
24:00 Край на програмата
12:00 Игрален филм „Максимална сигурност“
13:30 Игрален филм „Дори дъжда“
15:30 Игрален филм „Мистър Пип“
17:30 Документален филм „Художник на послания“
18:00 Документален филм „Глобална енергия“ 2 еп.
18:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:30 Игрален филм „Токарев“
21:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00 Историческо предаване „Факти от миналото“
22:30 Игрален филм „Булката дубльор“
24:00 Край на програмата

 

12:00 Игрален филм „Главен готвач“
13:30 Игрален филм „На Рим с любов“
15:30 Игрален филм „Говори с мен“
17:30 Документален филм „Непал – божествен и смъртоносен“
18:00 Документален филм „Глобална енергия“ 3 еп.
18:30 ТВН представя НОВИНИТЕ  на ТИ ВИ ЕН
19:15 Туристическо предаване „Моето пътешествие“
19:45 Игрален филм „Скандинавци – Сага за викингите“
21:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00 Игрален филм „Кодът“
24:00 Край на програмата
12:00 Игрален филм „Дамата“
13:30 Игрален филм „Обещанието“
15:30 Игрален филм „Непроследим“
17:30 Документален филм „Глобална енергия“ 4 еп.
18:00 ТВН представя „Класически коли“
18:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:15 Историческо предаване „Факти от миналото“
19:45 Игрален филм „Дом Хемингуей“
21:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00 Игрален филм „Зад кадър“
24:00 Край на програмата

 

12:00 Документален филм „В плен на тъмнината“
13:40 Игрален филм „Истинският Люин Дейвис“
15:30 Игрален филм „Действай“
17:30 Документален филм „Глобална енергия“ 5 еп.
18:00 ТВН представя „Класически коли“
18:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:30 Игрален филм „Парче от рая“
21:30 ТВН представя НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00  Игрален филм „Хамелиона“
24:00 Край на програмата

 

12:00 Анимационен филм „Рачет и Кланк“
13:40 Игрален филм „Животът се случва“
15:30 Игрален филм „Авантаджии“
17:00 ТВН представя „ТЯГА“- със Свилен Максимов – повторение
18:00 ТВН представя „Goodwood: Фестивал на скоростта“
19:00 Предаване „Детектор“ – предаване с Асен Иванов
20:00 Игрален филм „Инспектор Валандер – Задънена улица“ – 1 еп.
22:00 Игрален филм „Джулай“
24:00 Край на програмата

 

12:00 Анимационен филм „Епоха на животните“
13:40 Игрален филм „Сърцеразбивач“
15:30 Игрален филм „Правилната грешка“
17:30 Документален филм „Куба: Райският ад “
18:00 ТВН представя „Goodwood: Фестивал на скоростта“
19:00 Документален филм „Живот в Западната пустиня на Египет“
19:30 Документален филм „Какво търси Буда в Хималаите?“
20:00 Игрален филм „Отпечатъци“
22:00 ТВН представя „ПОДИУМ“- с Виктория Максимова
24:00 Край на програмата