Диков и Ферадов напълниха мрежата на “Дунав”

0

“Дунав” инкасира тежко поражение с 2 : 5 при гостуването си в Своге на местния “Спортист”.

Главни “виновници” за разгромната загуба на “Дунав” бяха Светослав Диков и Ариф Ферадов, които вкараха съответно 2 и 3 гола.

Диков изведе домакините напред с точно попадение още в 12-ата минута, осем минути по-късно направи 2:0. Ферадов направи резултата “класически” минута преди да изтече първото полувреме.

В 53-ата минута Кристиян Тасков върна “Дунав” в мача, вкарвайки за 1 : 3. Тогава обаче удари часът на Ариф Ферадов, който в рамките само на пет минути – в 59-ата и 64-та минути прати още два пъти топката в мрежата на “Дунав”. Мирослав Будинов в 6-ата минута направи загубата малко “по-почетна”, вкарвайки за 2 : 5.