Пак резил: 1:1 срещу 10 от Литва (видео)

0

Пореден резил записаха българските футболни националн. В квалификационен мач за Евро 2024, „лъвовете“ провалиха и срещу футболното джудже Литва. Избраниците на Младен Кръстаич завършиха 1:1, при положение че от 17-ата мин литовците играха с човек по-малко, а още до почивката направиха и две принудителни смени.
Националите ни продължават да нямат успех в груповата фаза, записвайки 2 загуби и едно равенство. Шансовете ни за класиране на практика стават нищожни след днешния сблъсък.
Гирдвайнис изведе домакините напред в 15-та минута. Две минути по-късно пък Юстас Ласицкас остави съотборниците си с човек по-малко. „Лъвовете“ наваксаха пасива с в 27-та минута с прекрасен гол на Марин Петков.
До края на двубоя националите ни установиха териториален превес, който обаче не успяха да оползотворят.