Русенци с шампионски титли по полицейска лична защита и карате

0

7 купи и 15 медала спечелиха представителите на ОД МВР в Русе на Националния преглед по полицейска лична защита и Републиканското първенство по карате за служители на МВР.

В състезанията по полицейска лична защита  Русе участва с два отбора, които след оспорваните битки елиминираха останалите и се оказаха на финал един срещу друг. В крайна сметка отбор „Русе-2“ в състав Станислав Георгиев и Теодор Иванов взе превес и завоюва шампионската титла, а  отбор „Русе-1“ в състав Сашо Петров и Светослав Бодуров е втори.

В надпреварата по карате в дисциплината „Ката мъже“  Светослав Бодуров спечели шампионска титла.

В Карате-кумите: в категория до 75 кг. Сашо Петров е втори, а Станислав Георгиев е трети; в категория до 84 кг. Георги Петракиев е спечелил трето място, в категория +84 кг Светослав Бодуров също е на трето място

В отборното класиране в състезанията по карате двата отбора на ОДМВР – Русе са спечелили трети места:  „Карате Русе- 1“ в състав Георги Петракиев, Светослав Бодуров и Сашо Петров ;  „Карате Русе- 2“ в състав Теодор Иванов, Станислав Георгиев и Димитър Димитров.