Изписаха жената, пострадала при тежкия инцидент на ул. „Чипровци“

0

Днес от болницата бе изписана 37-годишната жена, която пострада тежко при пътния инцидент на 13 февруари в Русе. Тя беше блъсната от автомобил на тротоара на ул. „Чипровци“ и приета в лечебното заведение с тежка политравма.

Пациентката претърпя животоспасяваща хирургична интервенция, извършена от екипа на отделение „Хирургия“ в УМБАЛ „Канев“, воден от д-р Симеон Симеонов. След операцията тя беше настанена в Интензивно хирургично отделение, където прекара няколко седмици под активно наблюдение. Стабилизирането на състоянието ѝ позволи преместване в отделение „Хирургия“, откъдето днес бе изписана за възстановяване у дома.

От болницата подчертаха, че лечението ѝ изискваше комплексни грижи от мултидисциплинарен екип. Благодарение на бързата реакция на спешните, хирургичните и реанимационните екипи, пациентката получи необходимото лечение.

Ръководството на УМБАЛ „Канев“ изрази благодарност към всички медицински специалисти, участвали в грижите за жената, и ѝ пожела пълно възстановяване.

агенция за подбор на персонал
Balkan eCommerce Summit
зарядни станции за електромобили

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Въведете коментар!
Въведете своето име тук