Диян Димов беше преизбран за председател на Управителния съвет на ФК „Дунав“ с нов петгодишен мандат. В ръководството на клуба влизат още оперативният директор Деян Йорданов, финансовият директор Мартин Райков, спортно-технически директор Светлин Симеонов, както и Нели Йорданова, която отговаря за част от организационната дейност, разпространението на билетите за мачовете, връзки с феновете и др.
„Дунав“ преговаря с испански елитен клуб за сътрудничество в детско-юношеския футбол, стана ясно още по време на събранието. Става дума за „Виляреал“, третия във временното класиране на Ла Лига който, по думите му, е с една от най-добрите школи в Испания.
„Целта ни е Дунав, заедно с нашите партньори от 4Прогресул – Спартак“ (Букурещ), с които работим от няколко години, както и „Виляреал“ да изградим сътрудничество и треньори от Испания да ни покажат своята методика, която ги е направила това, което са. Да я адаптираме и към нашата действителност. Става въпрос за европейски проект с обмен на треньори, на деца, възможности за специализация, семинари“, каза членът на Управителния съвет Деян Йорданов Йорданов.
Става въпрос за европейски проект с обмен на треньори, на деца, възможности за специализация, семинари“, поясни Йорданов.





















