„Дунав“ победи „Черно море“ в последната контрола

0
Снимка: Сайт на ПФК "Черно море"

„Дунав“ победи с 1:2 „Черно море“ в контролна среща на стадион „Младост“ във Варна.

Това бе последната контрола ва русенския тим преди началото на новото първенство.

„Дунав“ поведе в резултата в края на първото полувреме чрез Георги Вълчев. Йордан Димитров стреля опасно от пряк свободен удар, но вратарят на „моряците“ Славков изби в корнер. След изпълнението му Вълчев с глава успя да прати топката в мрежата му.

Атанас Илиев изравни за „Черно море“ в 70-ата минута. Николай Златев проби отдясно и сложи топката на главата на Илиев, който реализира за 1:1.

В 89-ата минута бившият играч на „моряците“ Калин Георгиев донесе успеха с 2:1 за „Дунав“. Той се разписа с хубав удар по земя извън наказателното поле.