„Дунав“ победи „Спартак“ (Вн) в последната контрола

0

„Дунав“ победи с 2:0 като гост „Спартак“ (Вн) в последната контролна среща преди началото на новото първенство.

На стадион „Спартак“ в морската ни столица русенци откриха резултата с гол на Камен Хаджиев в 7-ата минута. Новото попълнение Джонатан Н‘Сонде вкара втори гол в 15-ата минута. На няколко пъти дунавци бяха близо и до трето попадение, но пропуснаха няколко ситуации.

Дунав: Иван Гошев, Николай Дичев, Преслав Петров, Димитър Тодоров, Камен Хаджиев, Симеон Вешев, Кристиян Господинов, Радослав Апостолов (к), Жак Пехливанов, Луис Пахама, Джонатан Н’Сонде.

През второто полувреме бяха извършени доста смени. След почивката влязоха: Даниел Николов, Мариян Вангелов, Олег Димитров, Димитър Законов, Денислав Минчев.