„Дунав“ с тежка загуба в контролата с “Черно море“

0

„Дунав“ загуби с 0:4 контролната среща с „Черно море“ на стадион „Тича“ във Варна

Домакините откриха в 19-ата минута, когато Дуду с хубав удар вкара за 1:0. В 64-ата минута „Черно море“ удвои преднината, след като Виктор Попов намери непокрит около точката за изпълнение на дузпа Мазир Сула, който с топовен шут вкара за 2:0. В 78-ата минута съдията отсъди дузпа за Черно море за нарушение срещу Брено Тейшейра. Нападателят изпълни наказателния удар, но вратарят на „Дунав“ Даниел Николов спаси. Дузпата обаче бе пребита заради някакво нарушение при изпълнението на първия удар, а Брено Тейшейра не сбърка и вкара трети гол за „моряците“. В 89-ата минута Васил Панайотов със страхотен прехвърлящ удар зад центъра на терена вкара четвъртия гол за домакините.