Резил на Градския стадион в Русе, „Етър“ разби „Дунав“

0

„Етър“ направи черен дебюта на Георги Чиликов в първия домакински мач на „Дунав“.

В мач от 10-и кръг във Втора лига русенци инкасираха тежка загуба с 1:4 от тима на „Етър“. Преди този мач „болярите“ бяха в серия три поредни загуби. Поражението, което е вай-тежкото за „Дунав“ от началото на първенството, смъкна тима до 13-то място в таблицата за класиране.

Всичко се реши в първите 15-ина минути, в който търновчани нанесоха нокаутиращия си удар. Радослав Найденов откри в 6-ата минута, Ибрахим Кейта направи 0:2 в 12-ата, след още 4 минути отново Найденов направи преднината на „болярите“ класическа“.

Айкут Рамадан увеличи на 0:4 десет минути след почивката. „Почетния“ гол за „Дунав“ вкара Мариян Вангелов в 61-ата.