България изпусна победата срещу Азербайджан

0

Българските национали изпуснаха възможността да запишат втора победа след продължила почти година и половина „суша“, завършвайки наравно – 1:1  срещу Азербайджан в приятелска среща, играна в Баку като част от минитурнира „FIFA Series“.

Филип Кръстев откри резултата за България със страхотен гол в 59-ата минута. Той вкара дебютния си гол за националния ни отбор.  Три минути преди краа на редовното време Муса Гурбанлъ (също с дебютно попадение) донесе равенство за домакините от Азербайджан.

Като цяло „лъвовете“ изживяха доста тежки моменти, защото домакините създадоха немалко изгодни положения. Нашите момчета също имаха няколко добри ситуации и се възползваха при една от тях, но това не стигна за крайния успех. Домакините дори изпуснаха шансове да стигнат до пълния обрат.

Ремито може да се смята за заслужено, тъй като и двете селекции имаха достатъчно възможности за повече попадения.