Баскетболистките на „Дунав 8806“ са пред първата „бариера“ по пътя към защита на титлата

0

В четвъртък, 10 април и в петък, 11 април, сините феи ще се изправят срещу коравия отбор на „Хасково“, който се наложи с 2:1 победи над „Монтана 2003“ в първия етап на плейофите в дамския баскетболен елит у нас. Мачовете ще се играят от 18 часа в зала „Дунав“.

Въпреки че балансът от мачовете в редовния сезон е 4:0 за „Дунав“, двубоите съвсем няма да са леки. Още повече, че успехът срещу „Монтана“, както и отстраняването на „Нефтохимик 2010“ и „Левски“ в надпреварата за Купата на България показват, че съперникът на „сините феи“ е във възход и знае как да върви напред в елиминации.

Предварителната продажба на билети вече стартира. Те са на разположение в спортен магазин „Яко“ на улица „Константин Иречек“ 8 и са с цени 3 и 5 лв. Продажбата на пропуските и за двата мача приключва в обедните часове на 10 април, четвъртък.