Бразилия пак ни би 3:1

0

Както и вчера, националите успяха да вземат първия гейм, но след това допуснаха обрат и бяха победени категорично от настоящите световни шампиони, този път с 19:25, 25:21, 25:17, 25:19 в отделните геймове.

Възпитаниците на Камило Плачи започнаха много силно и втората среща между двата тима на бразилска земя, повеждайки в резултата след 25:19 в първия гейм. Бразилците обаче показаха за пореден път своята сериозна класа и след 25:21 във втория гейм изравниха резултата в мача. Тимът на Бернардо Резенде поведе с 2-1 след 25:17 в третия гейм, а в последствие спечели и мача след 25:19 в четвъртия гейм.

В крайна сметка, Бразилия оглави групата с актив от 19 точки и със сигурност е на финалите в Аржентина, докато България ще чака развоя на другите мачове. През следващата седмица във Варна пък приемаме Полша, така че след тези срещи ще стане още по-ясно дали нашият тим ще играе във финалите на Световната лига и през този сезон.