„Дунав“ би румънци в контрола, Мартин Луков се завърна в игра

0
„Дунав“ продължава със селекцията

„Дунав“победи с 2:0 като гост румънския „Конкордия“ – 11-ти в първенството на северната ни съседка в контролна среща, играна в Букурещ.

Русенци, водени от новия старши треньор Малин Орачев, стигнаха до успеха с голове през второто полувреме. Резултата откри в 67-та минута нападателят Димитър Георгиев. Бившият голмайстор на „Локо” Сф засега рядко започва сред титулярите на „Дунав” в Първа лига, но в срещите за Купата на България не спира да бележи. В 82-тата минута русенци отбелязаха и второ попадение чрез влезлия на смяна таран Мирослав Будинов..

Голямата новина за русенския тим в този двубой бе завръщането на вратаря Мартин Луков. Стражът бе извън терените дълги месеци заради скъсани коленни връзки.