„Дунав“ не успя да победи „Созопол“

0

Футболистите на „Дунав“ за пореден път не успяха да се наложат над „Созопол“.

Двубоят на Градския стадион в Русе между двата тима завърши наравно – 2 : 2,  като в края на двубоя феновете на „Дунав“ трябваше да треперят, дали любимците им ще успеят да измъкнат поне точка от предпоследния в класирането.

Мачът започна добре за домакините.  Йордан Димитров откри още в 12-ата минута, след като засече с крак центриране на далечната греда. Малко по-късно обаче Галин Димов изравни в средата на полувремето, след като отправи нисък удар от средна дистанция. Този резултат се запази почти до края, но във финалните 10 минути паднаха още попадения. Първо Йоан Н’зи направи обрат и даде преднина на „Созопол“, но Мирослав Будинов изравни в 86-ата минута.

С това равенство Дунав събира в актива си 28 точки и остава на осмата позиция, като удължава серията си без загуба. Лошото в техния случай е, че в тази серия има повече равенства, отколкото победи.