Дунав с разгромна победа над „Устрем“ (Дончево)

0
Снимка: ФК Дунав

„Дунав“ Русе разгроми „Устрем“ Дончево със 7:0 в мач от 26-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Резултата откри Джан Хасан в 9-ата минута на двубоя. До края на полувремето, русенските футболисти имаха още няколко възможности да увеличат, но пропуснаха в завършващата фаза на атаката.

След почивката дунавци се развихриха и буквално премазаха противниците си. Десет минути след подновяването на играта  Джан Хасан записа второто си попадение в мача, а след още три Преслав Петров направи 3:0. В 66-ата минута влезлият като резерва Огнян Николов 4:0 с точен изстрел от пряк свободен удар, две минути по-късно Василен Марков засече центриране отляво на Преслав Петков и направи 5:0.

Три минути преди края Огнян Николов направи 6:0, а минута преди да изтече редовното време Кристиян Маринов с глава оформи крайното 7:0.