И „Лудогорец“ се препъна на старта в Лига Европа

0
?????? - ???? ?????? - ??? ????????? - ??? ??????? - 22.10.2020 © Copyright: Ivan Ivanov / LAP.bg imageslap@gmail.com +359 879 111 120

И „Лудогорец“ се препъна на старта в Лига Европа. „Орлите“ паднаха с 1:2 в домакинския си мач с белгийския „Антверп“.

Ихиньо Марин откри за домакините от Разград в 46-ата минута. Той напредна към наказателното поле на гостите и с удар по тревата препарира стража белгийците за 1:0.Минута по-късно Каули можеше да удвои резултата, но стреля неточно.

Само в рамките на 7 минути обаче, гостите от Белгия, успяха да обърнат развоя на срещата. В 63-ата минута Питер Гергенс изравни с глава. В 71-ата минута Рефаелов се възползва от изключително груба грешка на Алекс Сантана и направи 2:1 за белгийците.

Така Антверп за втори път в историята обърна роден тим, показвайки че отборите от Белгия играят успешно у нас.