„Левски“ не успя да победи „Апоел“, всичко ще се реши в София (видео)

0

„Левски“ не успя да победи Апоел (Беер Шева) от Израел в първата среща от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите.
Двубоят на стадион “Турнер стейдиъм” завърши 0:0 и всичко ще се реши на „Георги Аспарухов“. „Сините“ доминираха в мача и трябва да съжаляват, че множеството пропуски ги лишиха от заслужена победа.
През първото полувреме единственият точен удар бе на сметката на домакините, но Пламен Андреев се справи с него. Уелтон и Патрик-Габриел Галчев шутираха за „сините“, но високо над противниковата врата.
След почивката гостите бяха по-активни в преден план. Роналдо стреля с глава, но Офир Марсиано спаси.
В добавеното време резервата Ивелин Попов отправи изстрел извън наказателното поле. След рикошет в противников състезател, топката стигна до напречната греда.
Реваншът между двата тима е на 17 август, четвъртък, от 20:00 часа.