„Локомотив“ (Русе) с първа победа като гост

0
„Локомотив“ стартира с

Отборът на „Локомотив“ (Русе) записа първа победа като гост на „Суворово“ в неделния мач от IX-ия кръг на Североизточната трета лига.

„Железничарите“ доминираха през целия двубой и закономерно стигнаха до крайния успех.

Домакините от „Суворово“ откриха резултата още във 2-ата минута, след изпълнение на пряк свободен удар. Това обаче не „гипсира“ русенския тим, който установи териториален превес и в последната минута от редовното време на първото полувреме от пряк свободен удар Мартин Иванов направи 1:1.

През второто полувреме русенските футболисти продължиха да търсят настойчиво победата и в крайна сметка усилията им се увенчаха с успех. В 75-ата минута Живко Парашкевов засече центриране и прати топката в мрежата на „Суворово“ за 1:2.

В даденото от съдията продължение Динко Станчев подпечата победата за Локо (Русе), вкарвайки трети гол при скоростна контраатака.

В следващия кръг русенските „железничари“ приемат един от лидерите в класирането – Черноморец (Балчик). Двубоят е идната неделя, 16 октомври, от 16:00 ч.