„Лудогорец“ изпусна „Олимпиакос“(видео)

0

Българският шампион „Лудогорец“ завърши наравно 1:1 при гостуването си на гръцкия“ Олимпиакос“ в първи мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Така “орлите” взеха добър резултат и имат добри шансове преди реванша в Разград.
Кирил Десподов откри за “орлите” в 50-ата минута след чудесно изпълнение на пряк свободен удар от границата на наказателното поле.
Агуибу Камара изравни за домакините три минути преди края на срещата. При рикошет в наказателното поле на „Лудогорец“ топката стигна до резервата Камара, който без да се бави успя да прониже Кахлина.
„Лудогорец“ показа, че има сили да преодолее съперника, като след седмица ще има възможност да го направи на собствен терен в Разград.