Мачовете от световното в Катар – пълната програма

0

Българската национална телевизия и Нова Броудкастинг Груп ще излъчват футболните мачове от Световно първенство по футбол в Катар.

Те ще бъдат програмирани в телевизионните канали БНТ 1 и БНТ 3, NOVA и DIEMA. Всички 64 мача от първенството ще бъдат разпределени поравно между БНТ и Нова, като всеки ще предложи на зрителите си по 34 футболни срещи. По традиция едновременно ще излъчват откриването на 20 ноември с мача, в който домакините от Катар дебютират на световни финали срещу отбора на Еквадор. Двубоят е от 18:00 ч. и ще бъде предаван на живо в ефира на  БНТ 1 и  DIEMA.

ПРОГРАМА

ГРУПОВА ФАЗА

20.11 Катар – Еквадор 18:00 БНТ 1 и БНТ 3 DIEMA
21.11 Англия – Иран 15:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Сенегал – Нидерландия 18:00   DIEMA
САЩ – Уелс 21:00 БНТ 1 и БНТ 3  
22.11 Аржентина – Саудитска Арабия 12:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Дания – Тунис 15:00   DIEMA
Мексико – Полша 18:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Франция – Австралия 21:00   DIEMA
23.11 Мароко – Хърватия 12:00   DIEMA
Германия – Япония 15:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Испания – Коста Рика 18:00   DIEMA
Белгия – Канада 21:00 БНТ 1 и БНТ 3  
24.11 Швейцария – Камерун 12:00   DIEMA
Уругвай – Република Корея 15:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Португалия – Гана 18:00   DIEMA
Бразилия – Сърбия 21:00 БНТ 1 и БНТ 3  
25.11 Уелс – Иран 12:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Катар – Сенегал 15:00   DIEMA
Нидерландия – Еквадор 18:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Англия – САЩ 21:00   DIEMA
26.11 Тунис – Австралия 12:00   DIEMA
Полша – Саудитска Арабия 15:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Франция – Дания 18:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Аржентина – Мексико 21:00   NOVA
27.11 Япония – Коста Рика 12:00   DIEMA
Белгия – Мароко 15:00   DIEMA
Хърватия – Канада 18:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Испания – Германия 21:00 БНТ 1 и БНТ 3 NOVA
28.11 Камерун – Сърбия 12:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Република Корея – Гана 15:00   DIEMA
Бразилия – Швейцария 18:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Португалия – Уругвай 21:00   NOVA

 

 

29.11 Еквадор – Сенегал 17:00   DIEMA
Нидерландия – Катар 17:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Уелс – Англия 21:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Иран – САЩ 21:00   DIEMA
30.11 Австралия – Дания 17:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Тунис – Франция 17:00   DIEMA
Полша – Аржентина 21:00   NOVA
Саудитска Арабия – Мексико 21:00 БНТ 1 и БНТ 3  
1.12 Хърватия – Белгия 17:00   DIEMA
Канада – Мароко 17:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Япония – Испания 21:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Коста Рика – Германия 21:00   NOVA
2.12 Гана – Уругвай 17:00   DIEMA
Република Корея – Португалия 17:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Сърбия – Швейцария 21:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Камерун – Бразилия 21:00   NOVA

 

ЕЛИМИНАЦИОННА ФАЗА

                3.12 Първи осминафинал 17:00  NOVA
Втори осминафинал 21:00 БНТ 1 и БНТ 3  
4.12 Трети осминафинал 17:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Четвърти осминафинал 21:00   NOVA
5.12 Пети осминафинал 17:00   NOVA
Шести осминафинал 21:00 БНТ 1 и БНТ 3  
6.12 Седми осминафинал 17:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Осми осминафинал 21:00  NOVA
9.12 Първи четвъртфинал 17:00 БНТ 1 и БНТ 3  
Втори четвъртфинал 21:00   NOVA
10.12 Трети четвъртфинал 17:00   NOVA
Четвърти четвъртфинал 21:00 БНТ 1 и БНТ 3  
13.12 Първи полуфинал 21:00 БНТ 1 и БНТ 3  
14.12 Втори полуфинал 21:00 NOVA
17.12 Мач за трето място 17:00 БНТ 1 и БНТ 3 NOVA
18.12 Финал 17:00 БНТ 1 и БНТ 3 NOVA

 

 

Най-добрата агенция за подбор на персонал

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Въведете коментар!
Въведете своето име тук