Почетоха Миронов с 4 гола в мрежата на „Черноморец“

0

dunav_tablo_mironov02Успеха си русенските футболисти посветиха на бившия футболист и треньор на „Дунав“ Мирослав Миронов, който почина след тежко боледуване на 7 март миналата година.
Мачът премина изцяло под диктовката на русенския тим. Мирослав Будинов откри още в 6-ата минута, засичайки с глава центриране в малкото наказателно поле. Последваха още няколко голови ситуации, отразени с вещина от вратаря на гостите Добромир Господинов. Но и той не можа да направи нищо в 30-ата минута, когато след разбъркване в полето пред неговата врата Георги Чакъров засече топката и удвои. До почивката резултатът стана класически, след попадение на Йордан Димитров.
12 минути след почивката Георги Чакъров вкара втория си гол и оформи крайното 4:0.