Програма

0
„Дунав“ приема „Витоша“

Спортно-техническата комисия оповести пълната програма по дни и часове, както и телевизионното излъчване за оставащите 3 кръга от А група преди разделянето за плейофи, както и мачовете от 1/4-финалите в турнира за Купата на България.
А ФГ ПРОЛЕТ
Февруари
1/4-финал Купа България
21.02 /събота/
Черно море Вн – Локомотив ГО 13.00 часа Диема Спорт
Левски – Хасково 17.00 часа Диема Спорт
22.02 /неделя/
Локомотив Пд – Локомотив Сф 12.30 часа Диема
1/8-финал Купа България среща реванш

22.02 /неделя/
Лудогорец – Берое 15.30 часа Диема Спорт
ХХ кръг
27.02 /петък/
Черно море Вн – Славия 14.30 часа Диема Спорт
Левски – Хасково 17.00 часа Диема Спорт
28.02 /събота/
Берое СЗ – Локомотив Пд 14.00 часа Диема
Литекс – Лудогорец Рз 17.00 часа Диема Спорт
01.03 /неделя/
Локомотив Сф – ЦСКА 15.30 часа Диема Спорт
02.03 /понеделник/
Ботев Пд – Марек 15.30 часа Диема Спорт
Март
1/4-финал Купа България първа среща
04.03 /сряда/
Литекс – Победител от срещата Лудогорец – Берое 17.30 часа Диема Спорт
1/4-финал Купа България срещи реванш
03.03 /вторник/
Хасково – Левски 14.00 часа Диема Спорт
04.03 /сряда/
Локомотив Сф – Локомотив Пд 14.00 часа Диема
05.03 /четвъртък/
Локомотив ГО – Черно море Вн 14.00 часа Диема Спорт
ХХІ кръг
07.03 /събота/
Хасково – Славия 14.30 часа Диема Спорт
ЦСКА – Берое СЗ 17.00 часа Диема Спорт
08.03 /неделя/
Локомотив Пд – Ботев Пд 13.30 часа Диема
Лудогорец Рз – Левски 15.30 часа Диема Спорт
09.03 /понеделник/
Марек – Литекс 13.00 часа Диема Спорт
Локомотив Сф – Черно море Вн 15.30 часа Диема Спорт
ХХІІ кръг
13.03 /петък/
Черно море Вн – Хасково 14.30 часа Диема Спорт
Литекс – Локомотив Пд 17.00 часа Диема Спорт
14.03 /събота/
Славия – Лудогорец Рз 14.30 часа Диема
Левски – Марек 17.00 часа Диема Спорт
15.03 /неделя/
Берое СЗ – Локомотив Сф 13.00 часа Диема Спорт
Ботев Пд – ЦСКА 15.30 часа Диема Спорт
1/4-финал Купа България среща реванш
18.03 /сряда/
Победител от Лудогорец – Берое /Литекс 17.30 часа Диема Спорт

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Въведете коментар!
Въведете своето име тук