„Реал“ с 10-та Купа на Европа

0

FBL-EUR-C1-REALMADRID-ATLETICOВ редовното време срещата завърши 1:1.

„Дюшекчиите“ поведоха в 36-ата минута с попадението на Диего Годин. За пореден път през този сезон Серхио Рамос се превърна в герой за „белия балет“, изравнявайки резултата в 93-ата минута. Защитникът вкара с глава след центриране от корнер на Лука Модрич и прати мача в продължения.

FBL-EUR-C1-REALMADRID-ATLETICOВ допълнителното време „Реал“ бе безкомпромисен и отбеляза цели три гола във вратата на своя опонент. В 110-ата минута Гарет Бейл, записа решителен гол по подобие на попадението си в мрежата на „Барселона“ на финала за Купата на Краля. Седем минути по-късно Марсело Виейра направи 3:1, в Кристиано Роналдо от дузпа оформи крайното 4:1 в последната минута на двубоя, записвайки рекордното 17-о попадение на сметката си за тазгодишното издание на Шампионска лига.