Русенските полицаи с куп награди по спортно и приложно ориентиране

0

Две купи и четири медала завоюваха състезателите на КСТ „Спартак“ при ОДМВР – Русе в републиканското първенство по спортно, приложно ориентиране и крос за служители на МВР.

Отборът на ОДМВР – Русе с ръководител доктор Венцислав Цветков, участва с 12 състезателя и завоюваха индивидуално 4 медала и отборно 2 купи

Купа за отборно трето място в дисциплината „Щафетно бягане ”, спечели отборът в състав: Лидия Иванова, Радослав Пенев и Николай Халачев.

Купа за второ място от комплексно класиране на отбора на ОДМВР-Русе в дисциплините приложно ориентиране, класическа дистанция и щафетно бягане.

При индивидуалното класиране жени наградени и отличени са:

Мария Събева – 1 златен медал в дисциплината „Класическа дистанция”, 1 сребърен медал в дисциплината „Приложно ориентиране със стрелба (малокалибрен пистолет)” и 1 бронзов медал в дисциплината „Лекоатлетически крос”;

Росица Александрова – 1 бронзов медал в дисциплината „Класическа дистанция” и грамота за четвърто място в дисциплината „Лекоатлетически крос”;

Лидия Иванова – грамота за четвърто място в дисциплината „Приложно ориентиране със стрелба“.

При индивидуалното класиране мъже с грамоти се отличиха Николай Халачев, Йордан Генджов и Валери Петков.