След мъжка игра „Дунав“ отстъпи пред „Левски“

0

След мъжка игра волейболистите на „Дунав“ отстъпиха пред „Левски“ с 2:3 във втория плейофен мач от битката за титлата в Суперлигата и отпаднаха от по-нататъшната борба.

В зала „Дунав“ момчетата на Дани Милушев поведоха с 2:0, но в крайна сметка тимът на Андрей Жеков записа победа с 3:2 (23:25, 22:25, 25:21, 26:24, 15:12).

Първата среща в София бе спечелена от „сините“ с 3:0. Така столичани си осигури място в ½-финалната фаза. На полуфиналите „Левски“ ще се изправи срещу шампиона Нефтохимик.

В другия четвъртфинален сблъсък „Хебър“ се справи с „Локомотив“ като гост. Тимът от Пазарджик се наложи с 3:1 гейма (25:23, 25:20, 22:25, 25:20) и след успех с 3:0 в първия мач също продължава към полуфиналите. Там „Хебър“ ще премери сили с „Монтана“.