„Технолозите“ ще ритат в Националната лига

0

minifootbal_tehnoligie-kupa02В оспорван двубой снощи „технолозите“ се наложиха 5 : 4 над състава на „Апис“ и извоюваха правото да представят Русе в Националната лига

Победителите бързо поведоха с два гола, но само три минути преди края на мача „Апис” успяха да изравнят резултата и да стигнат до 4 на 4. Гол в последната минута донесе победата на ТМ „Технолоджи“, които завоюваха златните медали.

В мача за трето – четвърто място, отборът на „Липник“ победи „Бъзън“ с 4 на 2.

Медалите на призьорите бяха връчени от Калоян Георгиев, регионален представител на българската федерация по минифутбол. За най-полезен играч на турнира бе определен Айрин Курдат от тима на „Бъзън“, най-добър защитник стана Николай Демирев от „Апис”, а най-добър вратар – Димитър Стоилов от ТМ „Технолоджи“.