“Йънг Бойс” сътвори сензация срещу “Ман. Юнайтед”, “Байерн“ с поредна лекция срещу “Барса”(видео)

0

„Йънг Бойс” победи с 2:1 считания за фаворит в група „F“ на Шампионската лига “Манчестър Юнайтед”.

Кристиано Роналдо откри за “Юнайтед” в 13-ата минута. Португалецът засече брилянтно центриране на Бруно Фернандеш и прокара топката между краката на Давид фон Балмос за 0:1.В 35-ата минута обаче нещата поеха в негативна посока за Юнайтед.  Уан-Бисака получи директен червен картон за грубо нарушение срещу Кристофър Мартинш и остави съотборниците си с човек по-малко. В 65-ата минута халфът Никълас Нгамалеу засече прострелно центриране в наказателното поле на Давид Де Хеа и заби неспасяемо топката във вратата на гостите за 1:1. В последните секунди на 5-минутното добавено време Теосон Джордан Сибачу пресече пас към вратаря на манчестърци и донесе трите точки за швейцарския тим.

Световният клубен шампион “Байерн” (Мюнхен) изнесе поредна лекция на “Барселона” в двубой от група „E“ на Шампионската лига.

Баварският колос победи каталунците с 3:0 на „Ноу Камп“ и по този начин задълбочи кризата в състава на Роналд Куман..

Баварците поведоха в 24-ата минута. Томас Мюлер стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира в гърба на Ерик Гарсия и влетя неспасяемо във вратата на Марк-Андре тер Стеген.

В 56-ата минута Левандовски направи 2:0, в 85-ата минута. Серж Гнабри направи резултата класически.