„Дунав 2010“ губи в Разлог

0

Домакините поведоха още в 13-ата минута на двубоя с гол от дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря Сашев срещу противников нападател. След серия пропуски в 30-та минута удвоиха преднината си, след като дълъг пас изведе играч на „Пирин“ на чиста позиция и футболистът прати топката в мрежата на „Дунав“.

След почивката дунавци малко се активизираха, но нападателите бяха като „куци коне“ и се наложи бранители да бележат голове вместо тях. Това стори централният защитник Стоян Георгиев, който успя да намали на 1:2. Вместо да натиснат съперниците си, възпитаниците на Миронов отново продължиха основно да разхождат фланелките си и заслужено получиха трети гол. В самия край на двубоя вторият централен защитник в състава на русенци – Михаил Милчев успя да прояви голов нюх и да направи загубата по-почетна, но все така безславна.