„Дунав“ победи „Монтана“ като гост

0

След първата си домакинска победа преди няколко дни, футболистите на „Дунав“ записаха нов успех. В мач от XV кръг на Втора лига русенци победиха като гости състава на „Монтана“ с 1:0. Автор на победното попълнение в 48-ата минута стана новото попълнение в състава Раел Лолала, който наказа бившите си съотборници след грешка на вратаря Алексей Андреев, който е едва на 17 години. Той замени титуляра Васил Симеонов, който в 29-ата минута получи директен червен картон, след като игра с ръка извън пределите на наказателното си поле.

В 55-ата минута „Дунав“ също остана с човек по-малко, след като главният рефер Геро Писков буквално в рамките на минута вдигна два пъти жълт и респективно червен картон на Мирослав Будинов.