Дунав продължи серията равенства, взе точка и във Враца

0
Дунав продължи серията равенства

Дунав продължи серията равенства след 0:0 във „Враца“ срещу „Ботев“. Светлосините вече четири мача не познават горчивината на поражението, но и не изпитаха сладостта на победата.

Людмил Киров беше подредил много добре защитната линия и въпреки че домакините владееха топката почти през цялото време, не успяха да поразят вратата на Макенджиев.

Давид Рибейро можеше да открие за домакините в 26-ата минута, но Мартин Ковачев изби от голлинията. Натискът на домакините се увеличи и минути след почивката Доминик Янков удари напречната греда, а 10 минути преди края Валери Домовчийски стреля от два метра с глава, но не уцели вратата.

Дунав същ имаше своите шансове, но Стефан Христов, който в отсъствието на Ахмедов беше на върха на атаката на русенския тим, не успя да порази вратата на Красимир Костов.