„Дунав“ – ЦСКА  0:0 (първо полувреме)

0
„Дунав“ и ЦСКА не можаха да си отбележат гол

„Дунав“ и ЦСКА не можаха да си отбележат гол и завършиха наравно – 0:0 първото полувреме от последния 32-ри кръг от първенството на Първа лига.

Мачът се играе пред около 10 000 зрители на Градския стадион. Това е първия мач, който се играе на електрическо осветление.

През първите 45 минути играта бе равностойна, без нито един от двата състава да успее да наложи превес.  В 18-ата минута Дунав имаше шанс да открие резултата, след грешка на Александър Дюлгеров. Карагерен центрира, Шопов опита удар с глава, но Конов спаси. В 32-ата Мирослав Будинов отправи силен удар от малък ъгъл, но Конов внимаваше и отново опази вратата си суха. След грешка на Томислав Йорданов в 38-ата минута, отново Будинов нахлу в наказателното поле и опита да прехвърли вратаря, но топката мина над гредата.