„Дунав“ завърши 1:1 със „Септември“ (Тервел)

0
Португалец и юноша на „Дунав“ подписаха

„Дунав“ завърши 1:1 като домакин на „Септември“ (Тервел) в мач от шестия кръг на първенството в Североизточна Трета лига.

И двата гола в двубоя, който се игра на клубния стадион, паднаха през първата част.

Дунавци поведоха още в 8-ата минута след попадение на Джан Хасан. Гостите изравниха в края на първата част след гол от дузпа.

Още през първото полувреме и двата отбора останаха с футболист по-малко на терена заради червени картони. От състава на „Дунав“ терена напусна Симеон Дочев.

След почивката русенци имаха превъзходство, но не успяха да го материализират. Попадения на Александър Кирилов и Атанас Стамболов не бяха зачетени от съдиите, а в последната минута капитанът Диян Димов пропусна дузпа.