ФК „Мечките“ отново с „Купата на кмета“

0

За поредна година отборът на ФК „Мечките“ си тръгна с „Купата на кмета“ от едноименното градско първенство по мини футбол.

Те спечелиха трофея в конкуренция с още 11 отбора в надпревара, продължила 35 дни битка. След 24 изиграни мача, на второ място се класира ФК „Аларма“, а бронзовите медали отидоха при ФК „Клуб 41”. С приза за феър плей си тръгна отборът ФК „Club 33”. Победителите ще вцеват участие в държавния турнир, организиран от Българската асоциация по мини футбол.

„Благодаря ви, че не спирате да развивате спорта в Русе и да показвате нагледно какво е честна игра“, обърна се към участниците Златомира Стефанова. Тя също така връчи на организатора на турнира поздравителен адрес от името на кмета на Община Русе и им пожела още по-големи успехи на терена.