Гърци станаха шампиони на България след русенското „Предизвикателство“

1

networx_offroad15Южните ни съседи останаха втори в 3-дневното изпитание, но изпревариха конкурентите си за титлата Вл. Димитров/Ас. Василев от Ботевград и това бе достатъчно, за да вдигнат купата за държавен шампион.
Победител в този клас стана българо-румънският екипаж Андреев/Тутулан с „Тойота“, който изпревари с близо 2,5 часа Кафтеранис/Радос.
networx_offroad70В клас „А2 Trophy“ победата спечели екипажът Давидов/Георгиев от Добрич с „Нисан Патрол“, в клас „Rally Raid“ над всички бяха Паунов/Маринов, също с Нисан.
networx_offroad11В последния ден на надпреварата, за многобройните зрители, събрали се край бившата мотописта в кв. Средна кула беше проведено изключително зрелищно състезание „италианско преследване“, което вдигна адреналина както на участниците, така и на зрителите.